До розчину калій хлориду масою 200 г, у якому масова частка KCl – 20%, додали 300г води. Яка

масова частка речовини у добутому розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Чеботаев Миша.

Ответ:

8%

Объяснение:

200/5= 40г ( KCl )

200+300= 500г ( маса добутого розчину )

500/100=5 ( маса 1% )

40/5= 8% ( масова частка речовини в добутому розчині )