Завдання. 1. Яка буде маса розчину, якщо до 100 г води додати 30 г кухонної солi? 2. До 200 г

води додали 45 г хлориду кальцію та 50 г хлориду калію. Яка маса розчину? 3. У розчині масою 250 г міститься 95 г глюкози та 15 фруктози. Яка маса води? Назвіть розчинники та розчинені речовини в цих завданнях​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Никита.

Ответ:

1) 130 г

2) 295 г

3) 140 г

Объяснение:

1)

100+30=130 г – маса розчину

Розчинник: вода

Розчиненна речовина: кухонна сіль

2)

200+45+50=295 г – маса розчину

Розчинник: вода

Розчиненні речовини: хлорид кальцію, хлорид калію

3)

250-95-15=140 г – маса води

Розчинник: вода

Розчиненні речовини: глюкоза, фруктоза