До 240 г розчину цукру з масовою часткою розчиненої речовини 10 % добавили 10 г цукру. Обчисліть

масову частку цукру в одержаному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Мария.
Дано:
m(р-ну) = 240г
W(цукру) = 10%
m2(рр) = 10 г

Знайти:
W2(цукру)-?

m1(pp) = m(розч)*W/100% = 240*10/100= 24 г
m3(pp) = 24 + 10 = 34 г
m3(розч) = 240 + 10 = 250 г
W2(цукру) = m(pp)*100%\m(розч) = 34*100%\250 = 13,6%