Помогите!!!!0!0! Обчисліть масову частку розчиненої речовини у розчині, отриманого у результаті

розчинення 5 г сахарози у 145 мл води. Виберіть одну відповідь: 3,2% 3,1% 3,3% 3,4%

Ответы на вопрос

Отвечает Чотчаев Мухаммад.

Ответ:

3,3%

Объяснение:

145+5=150 г – маса розчину

5/150≈0,033=3,3% – масова частка сахарози

Отвечает Шрэйтэр София.
3.3 W=5/150*100=3.3%