Приготували 74г розчину, де масова частка солі становить 20%. Визначте масу солі та масу води

необхідні для приготування данного розчину. СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Юлия.

Ответ:

Объяснение:

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 74 * 20 / 100% =14,8 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 74 г - 14,8 г =59,2 г