У результаті спалювання 0,655 г речовини А одержали 0,385 г CO2 та 0,392 л SO2. Визначте формулу та

молярна масу речовини А Варіанти відповідей: А)30 г/мольБ)34 г/мольВ)44 г/мольГ)76 г/мольД)80 г/мольДаю 30 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Язева Карина.

Ответ:

X+O2=CO2+SO2

C+O2=CO2 m(C)=12*0.385/44=0.105 гр n(C)=0.105/12=0.00875 моль

S+O2=SO2 m(S)=32*0.392/22.4=0.56 гр n(S)=0.56/32=0.0175 моль

n(C):n(S)=0.00875:0.0175=1:2 CS2

Объяснение:

тоесть 76 г/моль