До розчину натрій гідроксиду масою 100 гз масовою часткою лугу 10 % додали NaOH масою 15 г.

Визнач масову частку натрій гідроксиду в новому розчині. Можна з вирішенням пліз

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Соня.

Ответ:

Дано:

m(розч)-100г

w(лугу)-10%

m(NaOH)-15г

-----------------------

Знайти:

w(NaOH)-?

-----------------------

Розв'язок:

1)m-100×10:100=10г.

2)m(розч)-100+15=115г.

3)w(NaOH)-10/115×100%=8,7%

Відповідь: 8,7%✅