ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!! Яку масу калій хлориду слід розчинити в 200г води, щоб отримати розчин з

масовою часткою калій хлориду 2%?

Ответы на вопрос

Отвечает Сухарников Лёша.

Ответ:

m(KCl)=4г

Объяснение: m(KCl)=W(KCl)*m(H2O)= 0,02*200=4г