Складіть рівняння реакцій утворення таких оксидів із простих речовин a) Літій оксид б) Стронцій

оксид в) Алюміній оксид г) Сульфур (IV) оксид д) Нітроген (V) оксид e) Селен (VI) оксид e) Бром (VII) оксид ж) Хлор (V) оксид

Ответы на вопрос

Отвечает Adamenko Ruslan.

Ответ:

а) 4Li + O2 = 2Li2O

б) 2Sr + O2 = 2SrO

в) 4Al + 3O2 = 2Al2O3

г) S + O2 = SO2

д) 2N2 + 5O2 = 2N2O5

е) 2Se + 3O2 = 2SeO3

e) 2Br2 + 7O2 = 2Br2O7

ж) 2Cl2 + 5O2 = 2Cl2O5