ПОЖАЛУЙСТА!!!! обчисліть масову частку кухонної солі в розчині, одержаному при розчиненні 25 г солі

в 185 мл води ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбин Никита.

Ответ:

0,119 або 11,9%

Объяснение:

Дано:

V(H2O)=185мл

р(H2O)=1г/мл

m(солі)=25г

Знайти:

w(солі)—?

Розв'язання:

Обчислимо масу води за формулою:

m=p×V

m(води)= 1г/мл ×185мл=185г

Обчислимо масу розчину:

185+25=210

Обчислюємо масову частку солі за формулою:

w =  \frac{m(p.p.)}{m(p - ny)}

напишеш так (р-ну) і після ×100%

m =  \frac{25}{25 + 185}  = 0.119

0,119×100%=11,9%

Відповідь: маса кухонної солі в розчині 0,119 або 11,9%