Задача. Для підживлення капусти використовують розчин калій хлориду з масовою часткою солі 3%.

Обчисліть, яка маса солі калій хлориду та об'єм води необхідні для приготування такого розчину масою 25 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Елизавета.

Ответ:

m (Kсl) = 25*0,03 = 0,75 кг

m(H2O) = 25-0,75 = 24,25 кг

V(H2O) = 24,25

Объяснение: