Обчислити скільки цукру та води потрібно для приготування сиропу масою 400г , якщо масова частка

цукру в ньому дорівнює 0,625.

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано: Розв`язання:

m(розчину) = 400г Формула для обчислення:

w(цукру)=0,625 w(цукру)=m(цукру)/m(розчину) ⇒

m(цукру) - ? m(цукру)=m(розчину)×w(цукру)

m(H2O)-? 1) m(цукру)=400г×0,625=250г

2) m(H2O)=m(розчину )-m(цукру)=400г – 250г =150г