Обчисліть масові частки елементів в пероксиді водню( H2O2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Добромиров Станислав.

Ответ:

Объяснение:

H₂O₂

Mr(H₂O₂)=2×Ar(H)+2×(O)=2×1+2×16=34

ω(H)=(2×Ar(H)/Mr(H₂O₂))×100%=(2×1/34)×100%=5,9%

ω(O)=(2×Ar(O)/Mr(H₂O₂))×100%=(2×16/34)×100%=94,1%

Відповідь: ω(H)=5,9% ; ω(O)=94,1%