До 200г води додали 20г цукру. Обчисліть масову частку отриманого розчину?


Ответы на вопрос

Отвечает Popovich Uliana.

Ответ:

9,1%

Пояснення

m(розчину)=200+20=220г

W=20/220 × 100% = 9,1%