Обчислить масову частку натрий сульфату в розчині масою 50 г в якому розчинена сіль масою 2 Г​


Ответы на вопрос

Отвечает Самыкин Павел.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 50 г

m(в-ва) = 2 г

Найти

W(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% =2 / 50  *100% =4%