До 470 г 8% розчину цукру додали 230 г води. Яка w буде у розчині? HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP


Ответы на вопрос

Отвечает Барзенкова Ксения.

Объяснение:

1) знаходимо масу цукру с першому розчині

m= 470*0,08= 37,6г

2) знаходимо масу нового розчину

m2= 470+230= 700г

3) знаходимо масову частку цукру в новому розчині

w2= (37,6/700)*100%= 5,4%