Яка маса натрій карбонату утвориться в результаті взаємодії з вуглекислим газом 40 г натрій оксиду


Ответы на вопрос

Отвечает Мурза Виктория.

Ответ:

Co2+Na2O=Na2CO3

Объяснение:

m=v×m=4×62=248моль