Яка маса кухонної солі і води потрібна для приготування розчину масою 5 кг з масовою часткою 5%


Ответы на вопрос

Отвечает Костюков Дима.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 5 кг = 5000 г

W(в-ва) = 5%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 5000 * 5 / 100% = 250 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 5000 - 250 = 4 кг 750 г