Яку масу солі і води необхідно взяти для приготування 150 г 2 % розчину


Ответы на вопрос

Отвечает Нурланов Айбар.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 150 г

W(в-ва) = 2%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 150 * 2 / 100% = 3 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 150 - 3 = 147 г