Укажи масову частку (%) розчиненої речовини, якщо 0,4 моль сахарози розчинили у 600 г води

Відповідь запиши з точністю до десятих. Наприклад: 23,4 %. Відповідь: масова частка ___ %

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Вика.

Продолжаем)

m(C12H22O11) = n(C12H22O11) * M(C12H22O11) = 0,4 * 342 = 136,8 г

m(р-ра) = m(C12H22O11) + m(воды) = 136,8 + 600 = 736,8 г

ω(C12H22O11) = m(C12H22O11) / m(р-ра) = 136,8 / 736,8 = 0,186 = 18,6%

Ответ: ω(C12H22O11) = 18,6%