Приготувати 60 г водного розчину натрій хлориду з масовоючасткою цієї речовини 5%.​


Ответы на вопрос

Отвечает Иманаев Паша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 60 г

W(в-ва) = 5%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% =60 * 5 / 100% = 3 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 60 - 3 = 57 г