13. Здійснити перетворення за схемою: CaO Ca(OH)2 CaCl2 CaSO.​


Ответы на вопрос

Отвечает Юхно Кирилл.

Ответ:

CaO + H2O = Ca(OH)2

Ca(OH)2 + 2HCl = CaCl2 + 2H2O

CaCl2 + H2SO = CaSO + 2HCl

Объяснение: