До 140 г розчину магній хлориду з масовою часткою розчиненої речовини 20% долили 60 г води.

Визначте масову частку солі в новому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Стадник Виолетта.

Ответ:m(p.p) = w(p.p.)*m(p-ну)= 140*0,2= 28 (до додавання води)

m(загальна) = 140+60=200

w(p.p) = m(p.p.)/m(p-ну)= 28/200=0,14(14%)

Объяснение: напевно так