4. До 300 г 20% розчину кислоти додали 200 мл води. Обчисліть масову частку кислоти в

новоутвореному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Данил.

Ответ:

Дано:

w1 кислоти - 20%

m1 розчину - 300 г.

m2 розчину - 300+200=500 г.

_________________________

w2 кислоти - ?

_________________________

w2 кислоти = m кислоти : m2 розчину × 100

m кислоти = 300:100×20 = 60 г.

w2 кислоти = 60:500×100 = 12%