ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! Обчислити масу солі і води,що треба взяти для приготування розчину масою 90г

з масовою часткою солі 18%​

Ответы на вопрос

Отвечает Пещерский Данил.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 90 г

W(в-ва) = 18%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 90 * 18 / 100% = 16,2 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 90 - 16,2 = 73,8 г