складіть рівняння реакції взаємодії: а) калій гідроксиду з хлоридною та сульфатною кислотами; б)

кальцій гідроксиду з хлоридною кислотою. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Поливенок Арсений.

Ответ:

1)KOH + HCl = KCl + H2O

2KOH + H2SO4 = K2SO4 + 2H2O

2)Ca(OH)2 + 2HCl = CaCl2 + 2H2O