До 250 г розчину калій нітрату KNO3 3 масовою часткою солі 15 % додали ще12 г цієї самої солі.

Визнач масову часткукалій нітрату KNO3 в утвореномурозчині:1)172)18,93)15,1​

Ответы на вопрос

Отвечает Цветков Лёва.

Ответ:

Ответ:

26%

Объяснение:

900*0.25=225г солі

225+10=235г солі після додавання

900+10=910г розчину

Частка солі=235/910=0,26=26%(приблизно)

Объяснение:

3 лучший пж