Обчісліть масу барій хлориду, що містить в 10г розчину з масовою часткою солі 10%


Ответы на вопрос

Отвечает Дубровский Артём.

m(р-ра)=10 г

ω(BaCl2)=10%

\frac{m(BaCl2)}{10}*100%=10%

\frac{m(BaCl2)}{10}=\frac{10}{100}

m(BaCl2)=1 г.