3. Задача. Скільки води треба додати до 50 г солі, щоб одержати 20% - ний розчин солі?


Ответы на вопрос

Отвечает Федотушкина Дарья.

Дано:

m(солі)=50г.

w(солі)=20%

m(h20)-?

Рішення:

1)m(розчину)=m(солі)÷w(солі)×100%=50÷20%×100%=250г.

2)m(h2o)=m(розчину)-m(солі)=250-50=200г.

Відповідь: m(h2o)=200г.