У реакцію вступило 4 г водню і 32 г кисню. яка маса води утворилась?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алиса.

Ответ: 36 г

Дано:

m(H₂) = 4 г

m(O₂) = 32 г

m(H₂O) - ?

Объяснение:

Mr(H₂O) = 2*1+16 =18

m(H₂):m(O₂) = 2:16 = 1:8

За умовами задачі:

m(H₂):m(O₂) = 4:32 = 1:8, тобто співпадає з теоретичним співвідношенням мас Гідрогену та Оксигену у молекулі води. За законом збереження маси, знайдемо масу води:

m(H₂O) = m(H₂) + m(O₂) = 4 г + 32 г = 36 г

Відповідь: 36 г