1. Обчисліть масу розчину ,що утворений з 70 г води та 10 г солі. 2. Обчисліть масову частку солі

в розчині,який має масу 300 г і містить в собі 15 г солі. 3.Обчисліть масову частку солі в розчині, який складається з 90 г води та 10 г солі. Допоможіть пж.

Ответы на вопрос

Отвечает Минаев Макс.

Ответ:

1.m(р-ну)=m(води)+m(солі)=70+10=80г

2.w(солі)=m(солі)/m(р-ну)*100%=15/300*100=5%

3.m(р-ну)=m(солі)+m(води)=10+90=100г

w(солі)=m(солі)/m(р-ну)*100%=10/100*100=10%

Объяснение: