Обчисліть об'єм водню (н.у.), що виділиться в резульаті дії на розчин сульфатної кислоти

алюмінієм масою2,7г. (Надіслати вчителю розв'язок задачі, в іншомувипадку - задача не зараховується).Распишите пожайлуста​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергей Смотрин.

Ответ:

2Al+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2

1) n(Al)=m/Mr;

n(Al)=2.7/27=0.1

2) 2/0.1=3/x

x=0.1×3/2=0.15 моль(n(H2))

3)V(H2)=n×Vm

V(H2)=0.15×22.4=3.36дм³