Обчисліть масу й кільксть речовини амоніаку в зразку цього газу, що містить 2,5 × 1025 молекул.

Пожалуйста полное решение через дано ...

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Дано:

N(NH3)= 2,5×10²⁵

N(A)-стала Авогадро = 6,023×10²³ моль

Знайти:

m(NH3)-?

n(NH3)-?

Розв'язання:

n=N/Na

n(NH3)=2,5×10²⁵/6,023×10²³ = 41,5 моль

n=m/M

M(NH3)= 14+1×3=17 г/моль

41,5=m(NH3)/17

m(NH3)=41,5×17=705,5 г

Відповідь: m(NH3)=705,5г; n(NH3)=41,5 моль