50 БАЛЛОВ!!! скількі грамів солі і який обєм води необхідно для приготування 700г розчину з

масовою часткою солі 4%​

Ответы на вопрос

Отвечает Костюнина Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

М р-ра = 700 г.

w р-ра =4%

m вещества в р-ре=700*4/100=28 г

m воды = 700-28=672 г.

Нужно взять 28 г соли и 672 г воды.