17 г калій гідроксиду розчинили у воді, отримавши 92 грозчину. Укажи масову частку (%) розчиненої

речовини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лёвкина Дарья.

Ответ:

0,184 або 18,4%

Объяснение:

m(КON)=17г

m(розчину)=92г

w(КON) - ?

w(КON)=m(КON)/m(розчину)

w(КON)=17/92=0,184