Яка маса солі та води потрібні для приготування 400 г розчину з масовою часткою 20%​


Ответы на вопрос

Отвечает Ульман Эдгар.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 400 г

W(в-ва) = 20%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 400 * 20 / 100% = 80 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 400 - 80 = 320 г