Скільки грамів води містится в 400 мл 30%розчину карбонату калію густиною 1300 60 балов!


Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёв Матвей.

Ответ:

364 г

Объяснение:

m(роз.) = 400 * 1,3 = 520 г

m(солі) =  520 * 0,3 = 156 г

m(розчиника) = 520 - 156 = 364 г