Обчислити масову частку солі(W %) в розчині, одержаному розчиненням 15г солі в 200г води.


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьев Олег.

m (розчину) = m (солі) + m (води) = 15 + 200 = 215 г

W (солі) = m (солі) / m (розчину) = 15 / 215 ≈ 0,07

Відповідь: W (солі) ≈ 0,07 або 7%.