розрахувати масу солі і води, які потрібні для приготування розчину масою 200г з масовою часткою

солі 15%​

Ответы на вопрос

Отвечает Шпагин Артём.

Ответ:

Дано:

m(розч)-200 г

w(р.р)-15%=0,15

Знайти:

m(соль)-?

m(ро-ка)-?

Розв'язок:

m(р.р)=0,15×200=30г

m(ро-ка)=200-30=170г

Відповідь:30г солі та 170г води,потрібно для приготування розчину.