СРОЧНО!!!!!!!!!!обчисліти масову частку цукру (у%) в розчині,утвореному при додаванні 100 г води до

900 г розчину цукру з масовою часткою розчиненої речовини 25%

Ответы на вопрос

Отвечает Киловатый Григорий.

Объяснение:

1) знаходимо масу цукру

m= 900*0,25= 225г

2) знаходимо масу нового розчину

m2= 900+100=1000г

3) знаходимо масову частку в новому розчині

w2= (225/1000)*100%= 22,5%