Скільки г солі і води треба для приготування 140 г розчину,w-25%​


Ответы на вопрос

Отвечает Лузенин Илья.

Ответ:

w(в-ва) =m(в-ва) /m(р-ра).

Отсюда m(соли) = w*m(р-ра) = 140 г*0,25 = 35 г

m(H2O) = 140 -100 = 40 г

Объяснение: