Обчисліть відносно молокулярні маси речовин із такими формулами Cl2, O3, P4 , CO,H2S,H3PO4​


Ответы на вопрос

Отвечает Ермекбаева Айдана.

Ответ:

Mr(Cl2)=35.5×2=71

Mr(O3)=16×3=48

Mr(P4)=31×4=124

Mr(CO)=12+16=28

Mr(H2S)=1×2+32=34

Mr(H3PO4)=1×3+31+16×4=98