Розставте коефіцієнти в рівнянні реакції, визначте суму коефіцієнтів: а) N 2 + O 2 NO ( ) б) P +

O 2 P 2 O 3 ( ) в) CuSO 4 CuO + SO 2 + O 2 ( ) г) Fe 2 O 3 + CO Fe + CO 2 ( )

Ответы на вопрос

Отвечает Филимоненко Богданочка.

a) N2+O2= 2NO (4)

б) 4P+3O2=2P2O3 (9)

в) 2CuSO4=2CuO+2SO2+O2 (7)

г) Fe2O3+3CO=2Fe+3CO2 (9)