1. Написати можливі реакції одержання (не менше 4) кальцій нітрату


Ответы на вопрос

Отвечает Лисицкая Милана.

Ответ:

Ca(OH)2 + 2HNO3 = Ca(NO3)2 + 2H2O

CaO + N2O5 = Ca(NO3)2

CaCl2 + 2AgNO3 = Ca(NO3)2 + 2AgCl

CaF2 + 2HNO3 = Ca(NO3)2 + 2HF

CaS + 4HNO3 = Ca(NO3)2 + S + 2NO2 + 2H2O