Склади 3 4 рівняння реакції одержання натрій сульфату​


Ответы на вопрос

Отвечает Захаренко Саша.

Ответ:

2NaCl + H2SO4 = Na2SO4 + 2HCl

4NaCl + 2SO2 + O2 + 2H2O = 2Na2SO4 + 4HCl

2Na2CrO4 + H2SO4 = Na2SO4 + Na2Cr2O7 + H2O

2NaClO3 + SO2 = Na2SO4 + 2ClO2