Який об'єм кисню потрібний для спалювання бутану об'ємом 15л? Який об'єм вуглекислого газу

виділиться?

Ответы на вопрос

Отвечает Барканов Богдан.

Ответ:

Объяснение:

    15 л                        Х л                         Х л

  2C4H10     +           13O2    =                8CO2    +   10H2O

n=2 моль                  n=13 моль               n=8 моль

Vm=22,4 л/моль   Vm=22,4 л/моль     Vm=22,4 л/моль

V = 44,8 л               V = 291 л                  V = 179 л

15 л  С4Н10    -   Х л   О2

44,8 л  С4Н10 -  291 л  О2

V(O2) = 15 * 291 / 44,8 = 97 л

15 л   С4Н10   -    Х л   СО2

44,8 л  С4Н10  -   179 л  СО2

V(CO2) = 15 * 179 / 44,8 = 60 л