Для приготування розчину цукру масою 150 г з масовою часткою цукру 34 %​


Ответы на вопрос

Отвечает Тян Амилия.

Объяснение:

1) знаходимо масу цукру

m= 150*0,34= 51г

2) знаходимо масу води

m=150-51= 99