Обчисліть масову частку речовини у розчині, якщо 10г кухонної солі розчинили у 160г води


Ответы на вопрос

Отвечает Рябошапка Руслан.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 10 г

m(р-ля) = 160 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 10 г + 160 г = 170г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 10 г / 170 г  *100% = 5,9%