Обчисліть масову частку солі у розчині, що одержали при змішуванні 60г солі та 150г води.


Ответы на вопрос

Отвечает Золотухин Данил.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 60 г

m(р-ля) = 150 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 60 + 150 = 210 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 60 / 210  *100% =28,6%

Отвечает Миронова Полина.

Ответ:

маса розчину 60+150=210 г

210г - 100%

60 г- х%

х=60*100/210=28,6%