Приготувати 170 г розчину з масовою часткою кухонної солі 5%. Обчисліть масу солі і об’єм води для

приготування розчину. Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Войтенко Валерия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m (р-ну)=170 г

ω (солі)=5%

-----------------------

m (солі)-? V(H2O)-?

Розв*язання:

Обчислюємо масу солі в розчині:

m(солі) = ( ω(солі) ×m(р-ну) /100%=(5%×170г)/100%=8,5 г

Обчислюємо об*єм води :

m(H2O)=m(р-ну) - m(солі)=170г - 8,5г=161,5 г

V(H2O)=m(H2O)/ρ=161,5г/1г/мл=161,5 мл

Відповідь: для приготування 170 г розчину необхідно 8,5 г кухонної солі і 161,5 мл води.